+38-097-390-67-37
·
moor@moor.com.ua
·
Пн - Птн 09:00-18:00

Зв’язки з органами влади

Розуміння суспільно-політичних процесів та їхнього впливу на бізнес – невід’ємна частина бізнес діяльності в Україні. Наша компанія представляє інтереси клієнтів в органах влади усіх рівнів: від місцевої до загальнодержавної. Рівень професіоналізму наших адвокатів широко відомий в органах влади та регуляторних органах. Ми допомагаємо будувати змістовний та конструктивний діалог між владою та бізнесом, знаходимо ефективні рішення. Ми маємо значний досвід представництва інтересів клієнтів у сферах здійснення господарської діяльності, що зазнають особливого державного врегулювання, забезпеченні юридичного супроводу отримання клієнтами ліцензій або інших дозвільних документів, необхідних для здійснення певних видів господарської діяльності. Ми юридично обслуговуємо проекти, які здійснюються за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?

Дзвоніть просто зараз : +38 (097) 390-67-37

Пн – Птн 09:00-18:00

Команда

 • Микола Катеринчук

  Позаштатний консультант компанії, адвокат, кандидат юридичних наук, магістр економічних наук, народний депутат України IV, V, VI, VII скликань.
 • Віктор Василюк

  Партнер, адвокат, правозахисник. Спеціалізується на кримінальному, цивільному, адміністративному, сімейному праві, захисті честі, гідності та ділової репутації.
 • Руслан Чорнолуцький

  Правозахисник, адвокат, управлінець. Доктор юридичних наук. Спеціалізується на адміністративному, цивільному та міжнародному праві.
 • Валерій Натокін

  Керуючий партнер компанії. Спеціалізується на кримінальному праві. Має багаторічний досвід роботи у правоохоронних органах України та Ізраїлю.
 • Павло Ткаченко

  Партнер, юрист. Спеціалізується на податковому плануванні, валютному регулюванні, супроводі податкових перевірок та вирішенні спорів з податковими органами.
 • Світлана Кустова

  Партнер, адвокат, заслужений юрист України. Спеціалізується на виборчому, адміністративному, конституційному, господарському праві та банкрутстві, захисті прав людини.
 • Богдан Василюк

  Молодший партнер, юрист. Спеціалізується на захисті результатів виборів, виборчому праві, вирішенні судових спорів. Голова правління ГО «Центр контролю передвиборчих програм».
 • Максим Тимошенко

  Молодший партнер, юрист. Спеціалізується на трудовому та адміністративному праві, іноземних інвестиціях. Представляє інтереси клієнта в органах державної та місцевої влади.
 • Тетяна Шефер

  Консультант компанії.
 • Сергій Коломієць

  Адвокат, правозахисник.