+38-097-390-67-37
·
moor@moor.com.ua
·
Пн - Птн 09:00-18:00

Світлана Кустова

Світлана Миколаївна Кустова

Адвокат, партнер, заслужений юрист України, кандидат наук з державного управління.

Email moor@moor.com.ua

Тел. +38-097-390-67-37

Світлана Кустова спеціалізується на захисті прав людини, людей з інвалідністю, питаннях гендерної рівності. Фахівець з виборчого процесу, адміністративного, конституційного, господарського права та банкрутства.

Один із 12 консультантів Ради Європи, обраних в Україні, займається транспарентністю демократичних процесів в Україні.

Викладач Київського національного університету імені Тараса Шевченка з авторськими курсами «Судова риторика», «Складання процесуальних документів», «Юридична техніка та експертний стиль».

Кращий юрист у сфері господарського права та банкрутства за версією Ukrainian Law Firms (A Handbook for Foreign Clients).

Найвпливовіша жінка України за версію журналу «Фокус».

Освіта

- Дніпропетровський державний університет, теорія соціально-політичних відносин.

- Trinity Western University Langley, British Columbia, Canada.

- Дніпропетровський національний університет, правознавство.

Досвід

Світлана Кустова має досвід організації роботи юридичних департаментів організацій, підприємств, партій та благодійних фондів. Розробляла юридичні стратегії та тактики, керувала аналітичними центрами. Знає як здійснювати громадську адвокацію проектів, організовувати та проводити тренінги, навчання. Забезпечувала повний юридичний супровід діяльності політичних партій та виборчих кампаній кандидатів на пост Президента України. Брала участь у розробці Податкового Кодексу України, Кодексу про банкрутство. Була членом Центральної виборчої комісії.

Консультант з виборчих справ та судової реформи для Міжнародної фундації виборчих систем IFES за сприяння Управління США з міжнародного розвитку (USAID) та Департаменту міжнародного розвитку (DFID) Уряду Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії.

Має досвід ведення міжнародних проектів, знання контрактів FIDIC.

Практики

Виборче право, господарське право, банкрутство та реструктуризація заборгованості, оподаткування.