+38-097-390-67-37
·
moor@moor.com.ua
·
Пн - Птн 09:00-18:00

Іноземні інвестиції

Юридична компанія «Катеринчук, Моор & партнери» забезпечує правовий супровід інвестиційних проектів різних рівнів складності.

Ми документально оформлюємо угоди, проводимо аудит компаній, які купуються, консультуємо щодо виявлених ризиків, забезпечуємо дотримання інвестиційних угод сторонами. Компанія надає консультаційні послуги щодо оптимізації оподаткування і валютного контролю інвестиційних проектів, дотримання антимонопольного законодавства.

Ми маємо досвід юридичного супроводу створення спільних підприємств різних видів і форм за участі іноземців, проведення спільних господарських операцій та спільне володіння майном як на території України, так і за її межами. Ми консультуємо з питань інвестицій в корпоративні права українського резидента. Ми надаємо іноземним суб’єктам господарювання виробничі, транспортно-експедиційні страхові, консультаційні, посередницькі, брокерські, управлінські, аудиторські послуги.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?

Дзвоніть просто зараз : +38 (097) 390-67-37

Пн – Птн 09:00-18:00

Команда

 • Микола Катеринчук

  Позаштатний консультант компанії, адвокат, кандидат юридичних наук, магістр економічних наук, народний депутат України IV, V, VI, VII скликань.
 • Віктор Василюк

  Партнер, адвокат, правозахисник. Спеціалізується на кримінальному, цивільному, адміністративному, сімейному праві, захисті честі, гідності та ділової репутації.
 • Руслан Чорнолуцький

  Правозахисник, адвокат, управлінець. Доктор юридичних наук. Спеціалізується на адміністративному, цивільному та міжнародному праві.
 • Валерій Натокін

  Керуючий партнер компанії. Спеціалізується на кримінальному праві. Має багаторічний досвід роботи у правоохоронних органах України та Ізраїлю.
 • Павло Ткаченко

  Партнер, юрист. Спеціалізується на податковому плануванні, валютному регулюванні, супроводі податкових перевірок та вирішенні спорів з податковими органами.
 • Світлана Кустова

  Партнер, адвокат, заслужений юрист України. Спеціалізується на виборчому, адміністративному, конституційному, господарському праві та банкрутстві, захисті прав людини.
 • Богдан Василюк

  Молодший партнер, юрист. Спеціалізується на захисті результатів виборів, виборчому праві, вирішенні судових спорів. Голова правління ГО «Центр контролю передвиборчих програм».
 • Максим Тимошенко

  Молодший партнер, юрист. Спеціалізується на трудовому та адміністративному праві, іноземних інвестиціях. Представляє інтереси клієнта в органах державної та місцевої влади.
 • Тетяна Шефер

  Консультант компанії.
 • Сергій Коломієць

  Адвокат, правозахисник.