Ткаченко Павло

Один із засновників та партнер Адвокатської компанії "Моор і Кросондович".

Випускник юридичного факультету Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка, який закінчив з відзнакою у 1993 році, кандидат юридичних наук.

Працював на керівних посадах у юридичному департаменті Акціонерного банку "INKO" ( м.Київ ) та у юридичній службі НВО "Укркабель".

У березні 1995 року разом з Катеринчуком Миколою Дмитровичем та Бойком Олегом Васильовичем заснував ТзОВ "Адвокатська компанія "Моор і Кросондович", партнером якої є і по теперішній час.

Автор низки монографій як теоретичного, так і суто практичного характеру з різноманітних питань юриспруденції та підприємницької діяльності, постійно публікується з питань правового та бізнесового напрямку у провідних вітчизняних періодичних виданнях. Бере активну участь у діяльності робочих груп експертів з розробки законопроектів з питань оподаткування та регуляторної діяльності держави у сфері підприємництва, цивільних та господарських правовідносин.

Павло Ткаченко очолює податкову практику Моор і Кросондович, представляє клієнтів компанії у спорах з ДПА у судах та інших органах державної влади.