Співробітники
Микола Катеринчук
Микола Катеринчук – головний консультант компанії, адвокат, кандидат юридичних наук, магістр економічних наук, народний депутат України  IV, V, VI, VII скликань. У 1993 році закінчив юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Має багаторічний успішний досвід юридичної практики в різних сферах, в тому числі був головним учасником розгляду у Верховному Суді України скарги про визнання недійсним результатів виборів Президента України у 2004 році. Автор численних наукових праць в сфері юриспруденції, нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.
Read more...
 
Натокін Валерій
Керуючий партнер компанії, випускник Київського Національного Університетуімені Тараса Шевченка, отримав ступіньмагістра. Має багаторічний досвід роботи в правоохоронних  органах України та держави Ізраїль. У компанії спеціалізується на питаннях кримінальних справ.
Read more...
 
Василюк Віктор
Партнер, адвокат, спеціаліст в галузі кримінального, цивільного, адміністративного, сімейного права, операцій з нерухомістю, правозахисної діяльності, захисту честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірності інформації. В 1994 році закінчив юридичний факультет Київськогонаціональногоуніверситетуімені Тараса Шевченка. Має багаторічний досвід успішної приватної юридичної практики, в тому числі представництва інтересів клієнтів в переговорному процесі, в судах та органах державної влади.
Read more...
 
Кругляк Роман
партнер, спеціалізується на питаннях виборчого права, корпоративних відносин, кримінальних проваджень у сфері службової та посадової діяльності, вирішення конфліктних ситуацій. Адвокат з 2005 року, адміністративна і кримінальна практика.
Read more...
 
Ткаченко Павло

Кандидат юридичних наук, визнаний експерт - консультант з питань оподаткування, корпоративних відносин, цінних паперів, юридичного аудиту, представництва інтересів в арбітражних установах. Автор численних публікацій в спеціалізованих юридичних та економічних виданнях, неодноразово брав участь у діяльності робочих груп по розробці нормативно – правових актів з питань регулювання підприємницької діяльності.
Read more...