Про компанію
Інформація

 

"Перемога - справа честі!"

Лише присутність волі народжує право, тому система права є царство реалізованої свободи, світ духу, породжений ним самим як деяка інша сутність. 
Георг Вільгельм Фрідріх Гегель

Адвокатська компанія «Моор & партнери», що заснована у 2011 році, продовжує професійні традиції та розвиває ті надбання, які здобуті її попередником на ринку юридичних послуг – компанією «Моор і Кросондович». Коли у березні 1995 року молоді юристи Микола Катеринчук та Олег Бойко вирішили заснувати власну практику і створили Адвокатську компанію «Моор і Кросондович», вони ставили перед собою високу і благородну мету: захищати законність, боротися з несправедливістю, добиватися красивих і переконливих професійних перемог. З кожним роком компанія росла і міцніла, адвокати компанії набиралися досвіду, досягали нових вершин у юриспруденції, і, як будь - які справжні професіонали, мріяли про таку перемогу, яку можна було б назвати найвищим звершенням, справою всього життя.

І саме така нагода трапилася у 2004 році, коли юристи компанії, відгукнувшись на заклик колишнього засновника компанії Миколи Катеринчука, на той час народного депутата України, довіреної особи кандидата на пост Президента України Віктора Ющенка, допомагали в організації юридичного супроводу президентської кампанії у штабі кандидата. Вибори 2004 року увінчалися Помаранчевою революцією, а робота юристів «Моор і Кросондович» - участю і перемогою в одному з найгучніших в сучасній історії України судових процесів: Микола Катеринчук від імені Віктора Ющенка проти Центральної виборчої комісії. Вся країна мала можливість спостерігати по телебаченню правові баталії у Верховному Суді України, і предметом особливої гордості для співробітників компанії були палкі і переконливі виступи Миколи Катеринчука.

Рішення Верховного Суду України від 3 грудня 2004 року стало символом перемоги справедливості над беззаконням, демократії над авторитаризмом, торжества принципів Верховенства Права:

«…Визнати дії Центральної виборчої комісії по встановленню результатів повторного голосування з виборів Президента України та складанню протоколу про результати повторного голосування з виборів Президента України від 24 листопада 2004 року неправомірними… Зобов'язати Центральну виборчу комісію призначити повторне голосування по виборах Президента України… Рішення є остаточним і оскарженню не підлягає».

Кажуть, перемога була Дивом. Але й дива іноді можна пояснити. Коли для досягнення високої мети всі сили зливаються воєдино, Диву бути!

«Перемога - справа честі!» Більше 15 років з таким лозунгом Адвокатська компанія «Моор і Кросондович» активно працювала, долала труднощі, відстоювала свій авторитет, захищаючи право і справедливість, допомагаючи клієнтам захищати свої права, свободи та інтереси. Сфера діяльності компанії включала проекти у галузі корпоративної практики, нерухомості, будівництва, оподаткування, інтелектуальної власності, міжнародної торгівлі, іноземних інвестицій, операцій із цінними паперами, антимонопольного права, транспорту, телекомунікацій. Міжнародні корпорації і банки, державні підприємства і установи, громадські організації і відомі політики знають наших юристів як справжніх професіоналів і фахівців своєї справи. «Кодак Україна», ДП «Український державний центр радiочастот», ДК «Газ України», ДК «Укртрансгаз», Європейський банк реконструкції та розвитку, ДП «Українське агентство з авторських та сумiжних прав», фармацевтична компанiя BIOTON S. A., зернотрейдингова компанiя Louis Dreifus Ukraine LLС, транснаціональні корпорації VEOLIA VODA, Danone, Huhtamaki Polska, авiакомпанiї «Донбасаеро», «Львiвськi авiалiнiї», «Українсько-середземноморські авіалінії»,– далеко не повний перелік національних та всесвітньо відомих міжнародних компаній, які ми мали честь обслуговувати. Кожна складна справа для юристів «Моор і Кросондович» була новим викликом, а кожна перемога - новим звершенням.

Утім час не стоїть на місці! Будь-які досягнення й успіхи забуваються, якщо компанія не прагне досягнути нових вершини та не ставить перед собою нові орієнтири. А це вимагає, зокрема, й змін у структурі управління, розширення сфер професійної діяльності.

2011 рік став роком кардинального перетворення. Починаючи від цього року, компанія працює під назвою «Моор & партнери». Планування поточної діяльності та оперативне керівництво нині здійснює рада, до складу якої входять керуючий партнер компанії Натокін Валерій і партнери, кожен із яких відповідає за окремі напрями діяльності: Павло Ткаченко (податкова практика, корпоративні відносини, цінні папери, юридичний аудит, представництво інтересів в арбітражних установах), Василюк Віктор (судова практика у цивільних, господарських, кримінальних справах, юридичний консалтинг), Кругляк Роман (судова практики в адміністративних справах, представництво інтересів в Європейському суді з прав людини, виборче право, адміністративне право). Однак не лише змінами корпоративної структури та бренду обмежились нові партнери компанії. Розширення сфер юридичної практики, зміцнення позицій у пріоритетних напрямах, в яких компанія вже є визнаним лідером на ринку послуг (податкова практика, супровід виборчих кампаній, політична юриспруденція), представлення інтересів національних та іноземних клієнтів у міжнародних юрисдикційних установах є саме тими основними орієнтирами, які визначають хід щоденної кропіткої роботи партнерів, адвокатів та юристів компанії.

Тож, у новій якості – до нових звершень!